Prezentační systémy

RollUp – je univerzální reklamní stojan s hliníkovou konstrukcí a s navíjecím systémem pro reklamní medium. Je k dostání v různých šířích a provedeních. Jako medium lze použít PVC banner, textilní banner, display film a další materiály. Set obsahuje roll-up s potištěným mediem, vypínací tyč (skládací, nebo teleskopickou) a tašku pro přenos, nabízí tak snadné přemístění i složení. Je zde možnost nasvícení a dodání jednostranné nebo oboustranné varianty. Nejčastěji dodávané rozměry jsou 80x200cm, 85x200cm, 100x200cm.

Vlajky a textilie – vlajky a textilní transparenty jsou podobně jako bannery vhodným reklamním nosičem. Jsou lehké, skladné a ideální pro použití tam, kde jsou klasické bannery moc těžké. Výhodou je mechanická a chemická odolnost tisku. Nabízíme tisk na následující materiály:

PES vlajkovina Polyflag - je nejpoužívanější lesklý vlajkový materiál o hmotnosti cca 120g/m2 vhodný pro reklamní účely.

PES vlajkovina Polystreč – materiál o hmotnosti 120g/m2 je určen na vlajky do  větrného prostředí. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky.

PES tkanina Trevíra - o hmotnosti 160g/m2, je určena na vlajky do extrémního větrného prostředí. Vlajky z tohoto materiálu se dodávají tam, kde je požadována dlouhodobá odolnost v povětrnosti, například do obchodních center apod.

PES tkanina Bicolorflag - je speciální tkaná PES tkanina o hmotnosti 270 g/m2 s vnitřní neprůsvitnou tkanou vložkou, určená pro oboustranný potisk, oboustranné transparenty a všude tam, kde z každé strany výrobku je potisk jiným motivem.

Dále nabízíme ostatní interiérové i exteriérové stojany, vlajkové systémy a prezentační stěny (Pop-Up wall, Beach flag, Komodo, Tahiti, Orcades, Capri…..)

Kalkulace